https://www.traditionrolex.com/16 Ranking TOP 5 najlepszych laptopów biznesowych - tojesttwojczas.pl https://www.traditionrolex.com/16
tojesttwojczas.pl

Ranking TOP 5 najlepszych laptopów biznesowych

W pracy często nie jesteśmy w stanie się obejść bez komputera. Niekiedy zdarza się, że musimy udać się na jakieś spotkanie biznesowe i wówczas bardzo przydatny okazuje się laptop. Ważne jest, by było to urządzenie niezawodne, które w każdej chwili można podłączyć do projektora. Pragnąc zakupić szybki laptop do pracy, należy jednak posiadać wiedzę odnośnie tego, na co zwracać uwagę. Branża IT bardzo szybko się zmienia, więc bycie na bieżąco z nowym sprzętem, wymaga nieco zaangażowania. Poniżej prezentujemy Państwu ranking najlepszych, nowoczesnych laptopów biznesowych, których osiągi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jak wybrać laptop do pracy? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Pod każdym opisem znajduje się link do produktów.

5. ? Laptop biznesowy HP 255 G7

Modele z serii G7 są dostępne na rynku od jakiegoś czasu. Model HP 255 G7 to ultrabook. Matryca tego komputera ma przekątną 15,6 cala. W związku z tym naszego laptopa możemy zabrać ze sobą, gdzie tylko chcemy, ponieważ jest on bardzo poręczny. Obudowa jest bardzo solidna i stylowa, czyli dokładnie taka, jaką powinny posiadać laptopy biznesowe. Model, o którym mowa wyposażony jest w bardzo szybki procesor AMD A-Series 2600MHz. Poradzi on sobie bez problemu nawet z wymagającymi programami komputerowymi. Sporym wsparciem będzie również dysk SSD o pojemności 256GB oraz zamontowane 8GB pamięci RAM.

4. ? Laptop biznesowy MSI GF63 Thin

Przeglądając ranking laptopów biznesowych, zawsze natrafimy na model przedstawiony w powyższym nagłówku. Jest to produkt, którego wyróżnia niebanalny wygląd i bardzo cienka obudowa. Ten model to również ultrabook, który sprzedawany jest wraz z zainstalowanym systemem Windows 10, który świetnie sprawdza się w pracy. Model MSI GF63 Thin posiada bardzo szybki procesor Intel Core i5 o częstotliwości taktowania 2400MHz. Pod stylową obudową znajduje się grafika GeForce GTX 1650, która poradzi sobie nawet z wymagającymi programami do obróbki grafiki takimi jak Autodesk 3ds Max czy też AutoCAD używany w wielu branżach. Model GF63 zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, chcąc zakupić solidny, ale jednocześnie lekki laptop do pracy biurowej.

3. ? Laptop biznesowy Asus VivoBook X509FA

Pragnąc zakupić dobry laptop do pracy biurowej za rozsądne pieniądze, nie można byłoby chyba trafić lepiej. Model VivoBook X509FA stworzony jest do biznesu. Posiada bardzo szybki procesor Intel Core i3-8145U. Jest to procesor ósmej generacji, który poradzi sobie z pracą pod bardzo dużym obciążeniem. Taktowanie tego procesora to mieści się pomiędzy 2.10 – 3.90GHz. Bez wątpienia dużym atutem tego modelu jest czytelna, antyrefleksyjna matryca FullHD o przekątnej 15,6 cala. W omawianym modelu znajduje się dysk SSD 256GB ale na złączu PCIe. Takie dyski słyną z niezawodnej pracy i mogą być nawet kilkukrotnie szybsze od zwykłych dysków SSD. 

2. ? Laptop biznesowy Huawei MateBook D15

Jest to kolejny ultrabook biznesowy, którego ceny potrafią skłonić do zakupu. Czy warto? Zdecydowanie tak. Jest to lekki laptop do pracy biurowej wyposażony w procesor AMD Ryzen 5 3700MHz, który jest obecnie bardzo chwalony nawet przez gamerów. Dodatkowo w omawianym tutaj modelu znajduje się karta graficzna Radeon Vega 8, która doskonale współpracuje z procesorami Ryzen. Model MateBook D15 posiada piękną i bardzo cienką obudowę. Wewnątrz niej dodatkowo znajduje się dysk SSD o pojemności 256GB oraz 8GB pamięci RAM. To urządzenie najczęściej sprzedawane jest wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 10.

1. ? Laptop biznesowy HP ProBook 470 G7

Prawdziwa perełka wśród laptopów biznesowych. Zastanawiając się nad tym, jaki laptop do pracy zakupić z pewnością warto zwrócić uwagę na ten kolejny świetny laptop z niezawodnej serii G7. W modelu 470 pracuje procesor Intel Core i5 o taktowaniu 4200MHz. Pracując na tym urządzeniu nie ma mowy o jakimkolwiek przycinaniu nawet przy bardzo mocnym obciążeniu. W przeciwieństwie do wymienionych wcześniej modeli wersja ProBook 470 posiada nieco większą matrycę. Jej przekątna wynosi bowiem 17,3 cala. Dla niektórych może to być problem, ale pamiętajmy, że dzięki większej matrycy zyskujemy na czytelności. Dysk zamontowany w tym modelu to superszybki dysk SSD o pojemności aż 512GB. Dysk ten świetnie współpracuje z pamięcią RAM, której w tym modelu jest aż 16GB. Potencjał tak mocnego procesora, jakim jest Intel Core i5 musi być w pełni wykorzystany i dlatego producent zaopatrzył omawiany tutaj model w kartę graficzną GeForce 530, którą zaliczyć można do bardziej wydajnych. Naszym zdaniem jest to absolutny numer 1!

Sprawdź także ranking laptopów do pracy biurowej na https://terdeals.com/pl/ranking/660/ranking-top-5-najlepszych-laptopow-do-pracy-biurowej

Next Post

Previous Post

© 2024 tojesttwojczas.pl

https://www.traditionrolex.com/16 handyhlle xs