https://www.traditionrolex.com/16 Ranking najlepszych laptopów MSI - tojesttwojczas.pl https://www.traditionrolex.com/16
tojesttwojczas.pl

Ranking najlepszych laptopów MSI

MSI, czyli Micro-Star International to tajwańska firma informatyczna, która specjalizuje się głównie w konstruowaniu i produkowaniu płyt głównych, komputerów, netbooków i innych urządzeń elektronicznych. W porównaniu do innych marek MSI nie jest tak dobrze rozpoznawalna, ale wciąż zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Niemniej, marka zdecydowanie zasługuje na większe uznanie, gdyż jej produkty odznaczają się licznymi zaletami i w jej ofercie można znaleźć duży wybór urządzeń. Dużą popularnością cieszą się laptopy MSI, które charakteryzują się bardzo dobrymi kartami graficznymi i procesorami. Dzięki temu urządzenia te chodzą niezwykle płynnie i potrafią błyskawicznie wykonywać powierzone im zadania. Na uwagę zasługują na pewno laptopy gamingowe MSI, gdyż dzięki świetnym parametrom zapewniają niesamowicie wysoki komfort grania. Warto również zaznaczyć, że laptopy MSI cieszą się bardzo dobrymi opiniami.

5.  Laptop MSI Prestige 14 14″/i7/16GB/512GB/Win10 (A10SC018PL)

Ostatnie miejsce w rankingu laptopów MSI zajmuje Prestige 14. Seria ta odznacza się niezwykłą wydajnością, nowoczesnym designem i wieloma możliwościami. Laptop potrafi bardzo szybko uporać się z przeróżnymi poleceniami, a zasoby systemu możesz dopasować do swoich potrzeb i preferencji. Laptop ten jest niezwykle mobilny i lekki, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą, gdzie tylko zechcesz. Seria ta została wzbogacona o specjalny zawias, który umożliwia pochylenie klawiatury w taki sposób, aby pisanie było jak najwygodniejsze. Prestige 14 odznacza się również bardzo dobrą jakością wykonania i trwałością. Komputery z tej serii są uznawane za jedne z najlepszych laptopów MSI.

4.  Laptop MSI CX600-091NL Black Intel T6600 16.0 HD Glare 4GB 500GB ATI 4330 512MB S (CX600-091NL)

Kolejnym laptopem MSI w rankingu jest CX600-091 NL, który został stworzony specjalnie z myślą o graczach. Odznacza się on błyskawicznym działaniem i niesamowicie wysoką wydajnością, dzięki czemu bez problemu radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi grami. Możesz pracować na wielu plikach i programach i nie martwić się o zbyt duże obciążenie. Granie w gry czy przeglądanie zdjęć wejdzie na kompletnie nowy poziom dzięki wysokiej rozdzielczości i niezwykle realistycznym kolorom. Dzięki matowej matrycy możesz używać laptopa również na zewnątrz.

3.  Laptop MSI Modern 14 14″/i5/8GB/512GB/NoOS (B10MW264XPL)

Trzecie miejsce wśród najlepszych laptopów MSI zajmuje Modern 14, który sprawdzi się zarówno przy pracy, jak i rozrywce multimedialnej. Jest on niezwykle smukły i lekki, dzięki czemu możesz go zabrać ze, sobą gdziekolwiek zechcesz. Jest on również bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Ważną cechą tego modelu jest także wysokiej jakości dźwięk. Odznacza się bardzo cienką ramką, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na tym co najważniejsze, czyli na obrazie. Seria MSI Modern cieszy się dobrymi opiniami ze względu na swoją wydajność, jakość i nowoczesny wygląd.

2.  Laptop MSI GL66 Pulse 15,6″/i5/16GB/512GB/Win10 (11UCK201XPL)

Drugie miejsce w rankingu laptopów MSI zajmuje GL66. Jest to laptop gamingowy, który dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń dzięki nowoczesnemu procesorowi i wysokiej jakości karcie graficznej. Komponenty laptopa sprawiają, że jest on niesamowicie wydajny i bezproblemowo radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi grami. System chłodniczy dba o to, żeby komputer się nie przegrzał, nawet przy długich grach i najbardziej obciążających zadaniach. Jeśli nie wiesz jaki laptop MSI wybrać do gier — postaw na GL66.

1.  Laptop MSI Alpha 15 15,6″/RYZEN7/8GB/512GB+2TB/NoOS (A3DD032XPL)

Pierwsze miejsce wśród najlepszych laptopów MSI zajmuje Alpha 15. Został on stworzony specjalnie z myślą o graczach, którzy poszukują wydajnego i niezawodnego sprzętu. Pozwala on na niezwykle płynną i komfortową rozgrywkę bez lagów czy opóźnień dzięki nowoczesnemu procesorowi i bardzo wysokiej jakości kartom graficznym. Wysoka jakość dźwięku i obrazu sprawią, że każda rozgrywka dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Laptop jest bardzo wydajny i świetnie radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi grami czy programami. Jeśli zadowala Cię tylko najlepsza jakość i zastanawiasz się jaki laptop MSI gamingowy wybrać to postaw na Alpha 15.

Next Post

Previous Post

© 2024 tojesttwojczas.pl

https://www.traditionrolex.com/16