https://www.traditionrolex.com/16 Ranking TOP 5 najlepszych laptopów dla studenta - tojesttwojczas.pl https://www.traditionrolex.com/16
tojesttwojczas.pl

Ranking TOP 5 najlepszych laptopów dla studenta

Studia to czas intensywnej nauki. Możesz ją sobie ułatwić, korzystając z odpowiedniego sprzętu. Studenci zazwyczaj decydują się na zakup laptopa. To właściwy wybór ze względu na mobilność urządzenia. Z pewnością pomoże w nauce i ułatwi wykonywanie zadań na zajęcia. Dobry laptop dla studenta powinien służyć też rozrywce. Ze względu na liczne wymagania możesz stanąć przed dużym dylematem. Jaki laptop dla studenta wybrać? Poniżej przedstawiamy 5 różnych opcji, które na pewno okażą się trafionym wyborem.

5. ? Laptop HP 255 G7 – dogodny dla wielu

Laptop HP 255 G7 to odpowiedni sprzęt dla użytkowników, którzy wykorzystują go głównie do korzystania z Internetu. Sprawdzi się u studentów, którzy poszukują dobrze działającego urządzenia w dobrej cenie. Dysk pomieści najważniejsze pliki i dokumenty. Laptop idealnie nada się dla studentów wielu kierunków, natomiast osoby, które swoją przyszłość wiążą z kierunkami informatycznymi mogą potrzebować sprzętu o lepszych parametrach.

4. ? MSI GL75 Leopard – nie tylko do gier

Na 4. miejscu rankingu najlepszych laptopów dla studenta umieszczamy MSI GL75. W przeciwieństwie do innych pozycji to sprzęt gamingowy. Będzie on odpowiednim wyborem dla studentów zainteresowanych grami komputerowymi. Mimo że przeznaczony jest głównie do rozrywki, z pewnością poradzi sobie z prostszymi zadaniami, takimi jak obsługa programów pakietu Office.

3. ? Acer Aspire 5 – duża wszechstronność

Jedną z najmocniejszych stron tego laptopa jest procesor Intel Core i-5. Dzięki niemu na urządzeniu pracuje się sprawnie i przyjemnie. Dedykowana karta graficzna nVidia GeForce MX250 umożliwi Ci granie w najpopularniejsze gry. Acer Aspire 5 to też bardzo dobry wybór, jeżeli od sprzętu oczekujesz wielofunkcyjności, a Twój budżet nie jest nieograniczony. Jeżeli szukasz przenośnego urządzenia o niezbyt dużej wadze, zastanów się nad zakupem tego modelu laptopa. Acer Aspire 5 posiada ekran typu IPS o przekątnej 15,6″, co umożliwia dogodne użytkowanie w domu, jak i na zewnątrz. Niewielka waga to także bardzo duża zaleta dla laptopa przeznaczonego dla studenta. Dzięki wydajnej baterii sprzęt potrafi wytrzymać 8h bez ładowania, co na pewno przyda się na wykładach.

2. ? Lenovo Ideapad 3 – wybitny w swojej kategorii

Lenovo Ideapad 3 posiada niecodzienny dla urządzeń w tej półce cenowej procesor AMD Ryzen 7 4700U. To jeden z najwydajniejszych laptopów do nauki czy rozrywki. Dobrej jakości głośniki także mogą się przydać podczas oglądania Youtube’a lub Netflixa.Ciekawym rozwiązaniem występującym w tym laptopie jest zasłona kamery. Dodatkowo urządzenie posiada czytnik linii papilarnych. Zabezpieczenia chronią wrażliwe dane użytkowników. To dobry laptop dla studenta politechniki, który obawia się wycieku wrażliwych informacji.

1. ? Apple MacBook Air 13.3″ (2020) – niezawodna jakość

Na najwyższej pozycji w naszym rankingu umieszczamy słynnego już MacBooka. To jedna z najdroższych opcji, ale na pewno warta swojej ceny. Staranny design, mobilność, niewielka waga – tego nie możemy mu odmówić. To idealny laptop dla studenta informatyki czy grafików. Mimo wysokiej ceny warto zainwestować w ten sprzęt. Na pewno będzie służył przez długi czas.

Next Post

Previous Post

© 2024 tojesttwojczas.pl

https://www.traditionrolex.com/16