tojesttwojczas.pl

Ranking TOP 5 najlepszych laptopów do gier do 2500 zł

Technologia w obecnych czasach stoi na naprawdę wysokim poziomie. Świadczyć mogą o tym coraz to nowsze i bardziej zaawansowane gry pojawiające się na platformie PC. Chcąc cieszyć się nimi, powinieneś wyposażyć się w jak najlepszy do tego sprzęt, który nie będzie Cię wiele kosztował. Mowa tu o laptopie gamingowym do 2500 złotych, który zapewni Ci maksimum pozytywnych wrażeń podczas rozgrywki. Jeśli szukasz idealnego sprzętu dla siebie, to trafiłeś idealnie, ponieważ w tym artykule dowiesz się, jaki jest najlepszy laptop dla gracza do 2500 złotych.

5. Laptop do gier LENOVO IdeaPad 3

Jeśli jesteś zdecydowany na wydatek mniejszy, niż 2500 złotych, ale potrzebujesz laptopa, który pozwoli ci grać w ulubione gry, Lenovo Ideapad jest prawdopodobnie najlepszym wyborem. Laptop jest wyposażony w procesor AMD Ryzen 5 2500U ze zintegrowaną grafiką Vega 8, 12 GB pamięci DDR4 i 128 GB SSD. Jest również wyposażony w 15,6 – calowy wyświetlacz 1080P i system Windows 10. Pod względem wydajności w grze, dzięki Ryzen 5 2500U i zintegrowanej grafice Vega 8, ten laptop z łatwością poradzi sobie z niewymagającymi tytułami, takimi jak Fortnite, Rocket League, czy League of Legends na średnich i wyższych ustawieniach z dużą liczbą klatek na sekundę. Powinien być on w stanie poradzić sobie, z niektórymi bardziej wymagającymi tytułami na niższych ustawieniach z grywalną liczbą klatek na sekundę.

4. Laptop do gier Dell Inspiron 3000

Inspiron 3000 firmy Dell jest prawdopodobnie najlepszą opcją na tej liście, jeśli potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania. Inspiron jest wyposażony w 8 GB pamięci DDR4, dysk twardy o pojemności 2 TB i system Windows 10. Jeśli chodzi o wydajność w grze, zintegrowana grafika Vega 8 w Ryzen 5 2500U, która znajduje się w naszych dwóch najlepszych wyborach na tej liście, najlepiej sprawdzi się podczas gry w niezbyt wymagające tytuły. Jeśli mówimy o kwocie do 2500 złotych Inspirion może okazać się naprawdę ciekawym i opłacalnym pomysłem.

3. Laptop do gier Acer Aspire 3

Jeśli szukasz laptopa w przystępnej cenie, Acer Aspire 3 jest opcją wartą rozważenia. Aspire 3 jest wyposażony w procesor AMD Ryzen 3 2200U ze zintegrowaną grafiką Vega 3. Jest również wyposażony w dysk twardy 1 TB i 8 GB pamięci RAM. Być może głównym powodem, dla którego ten laptop ma tak dobry stosunek jakości do ceny, jest fakt, że jest wyposażony w 15,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768. Wyświetlacz o niższej rozdzielczości faktycznie sprawia, że ten laptop lepiej obsługuje gry. Aspire 3 to zdecydowanie jeden z faworytów, jeśli mówimy o laptopie do gier do 2500 złotych. Warto zwrócić na niego uwagę.

2. Laptop do gier HP 15s

Chociaż każdy laptop z tej listy można bardzo zakwalifikować jako niedrogi laptop do gier, HP Pavilion jest jednym z droższych w przedziale cenowym. Wykorzystuje system operacyjny Windows 10 i ma średni czas pracy baterii wynoszący sześć godzin. Wykorzystuje procesor Intel Core i5-9300H i procesor graficzny Nvidia GeForce GTX 1050, które doskonale nadają się do gier. Posiada 15,6-calowy ekran FHD IPS oraz charakteryzuje się jednym z estetyczniejszych wzorów, a mianowicie jest on czarny z zielonym logo HP. Ten stosunkowo tani laptop do gier ma podświetlaną klawiaturę, która zawiera również klawiaturę numeryczną. Jego rozmiar dysku twardego wynosi 256 GB i jest to niesamowicie lekki oraz zaawansowany laptop do gier. Sprawiedliwe drugie miejsce w tym rankingu świadczy o tym, że powinieneś sprawdzić tę ofertę.

1. Laptop do gier ASUS VivoBook 15.6

VivoBook jest wyposażony w najlepszy procesor spośród wszystkich laptopów z tej listy. Jednak jego główną wadą jest to, że opiera się na zintegrowanej grafice Intel HD 620, aby próbować uruchamiać gry na wyświetlaczu 1080P. Niestety ten laptop ASUS będzie miał trudności z uruchamianiem gier na wyświetlaczu 1080P. Oczywiście zawsze możesz po prostu zmniejszyć rozdzielczość, aby uzyskać lepszą wydajność podczas grania. Biorąc pod uwagę jego pozostałe parametry bez wątpienia jest to najlepszy laptop gamingowy do 2500 zł. Jego cena jest bardzo atrakcyjna, więc warto go sprawdzić.

Next Post

Previous Post

© 2024 tojesttwojczas.pl