https://www.traditionrolex.com/16 Ranking najlepszych laptopów Acer - tojesttwojczas.pl https://www.traditionrolex.com/16
tojesttwojczas.pl

Ranking najlepszych laptopów Acer

Na rynku dostępna jest cała masa laptopów. Przenośne komputery od lat świetnie zastępują te stacjonarne. Są małe, lekkie i proste w użytkowaniu. Jednak każdy ich posiadacz zwraca uwagę na inne szczegóły. Dla niektórych ważne są parametry techniczne, dla innych rozmiar. Niektórzy kierują się również wyglądem zewnętrznym. Jak plasują się poszczególne modele według rankingu laptopów Acer?

Ranking Acer – laptopy

Rankingów dotyczących laptopów można znaleźć wiele. Niektóre opierają się na ocenie użytkowników, inne na stosunku jakości do ceny. Ten ranking laptopów Acer powstał na podstawie rekomendacji. Łączy więc wszystkie aspekty i pozwala wytypować idealny produkt, któóry spełni Twoje oczekiwania. Oto 5 najlepszych komputerów przenośnych tej firmy!

5. Laptop Acer Nitro 5 15,6 ” Intel Core i5-9300H 8 GB / 512 GB czarny

Według rankingu Acer dotyczącego laptopów właśnie na tym miejscu plasuję się ten egzemplarz. Najważniejszą zaletą tego komputera jest nowoczesny design. Wyróżnia się podświetlaną klawiaturą, która dla osób pracujących zdalnie jest niezwykle ważna. Prosty w obsłudze, posiada bardzo dobry procesor. 

Najważniejsze dane techniczne:

Pamięć RAM; 8 GB
Pojemność dysku twardego; 512 GB
Rodzina procesora; Intel Core i5
Przekątna ekranu; 15,6 cala

4. Laptop Acer Aspire 5 13,3/i5/8GB/512GB/Win10 (NX.A5DEP.008)

Laptop ten ceniony jest szczególnie za wydajność pracy. Ma także bardzo szybki dysk z dużą pojemnością. Jego zaletą jest także wbudowane miejsce na dodatkowy dysk. Dzięki czemu ten niepozorny komputer wyróżnia się na tle innych. Producent zadbał także o względy estetyczne. Seria Aspire to laptopy o bardzo eleganckim wyglądzie. Ten konkretny model ma także sporych rozmiarów wyświetlacz ułatwiający pracę. 

Najważniejsze dane techniczne:

Pamięć RAM; 8 GB
Pojemność dysku twardego; 512 GB
Rodzina procesora; Intel Core i5
Przekątna ekranu; 17,3 cala

3. Laptop Acer Aspire 3 15,6″/i5/8GB/512GB/NoOS (NX.HS5EP.00F)

Otrzymuje wysokie miejsce w rankingach laptopów Acer ze względu na zintegrowaną grafikę. Sprawia ona, że wyświetlane obrazy są bardzo wysokiej jakości. Wyróżnia się również wytrzymałym zasilaczem. Dzięki temu można z niego korzystać przez wiele godzin, będąc poza zasięgiem stałego prądu. Podobnie jak inne komputery z tej linii, jest bardzo precyzyjny i wygląda perfekcyjnie.

Najważniejsze dane techniczne:

Pamięć RAM; 8 GB
Pojemność dysku twardego; 512 GB
Rodzina procesora; Intel Core i5
Przekątna ekranu; 15,6 cala

2. Laptop Acer Swift 1 14″/N4500/4GB/128GB/Win10 (NX.A76EP.006)

Wzbogacony o wyświetlacz Full HD. Niezwykle produktywny. Działający na najwyższych obrotach przy minimalnej dawce energii. Laptop idealny i dlatego też ranking Acer dotyczący laptopów umiejscowił go w ścisłym podium. Wyposażony w masę portów, pozwala na jednoczesne korzystanie z wielu urządzeń zewnętrznych. 

Najważniejsze dane techniczne:

Pamięć RAM; 4 GB
Pojemność dysku twardego; 12 GB
Rodzina procesora; Intel Celeron
Przekątna ekranu; 14 cali

1. Acer Aspire 1 A115-32 N6000

Najwyżej oceniany w rankingu laptopów Acer. Rekomendowany przez setki zadowolonych posiadaczy. Łączący wszystkie najlepsze cechy swoich poprzedników. Jako dodatkowy atut warto wspomnieć o możliwościach związanych z pracą w Internecie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom połączenia Wi-Fi w tym laptopie są bardziej komfortowe niż w przypadku konkurentów. Najważniejszym jednak jest fakt, iż komputer dba także o wzrok użytkownika. Producent zastosował technologie BlueLightShield.

Najważniejsze dane techniczne:

Pamięć RAM; 8 GB
Pojemność dysku twardego; 64 GB
Rodzina procesora; Intel Pentium
Przekątna ekranu; 15,6 cala

Jeśli zastanawiałaś się nad wyborem odpowiedniego laptopa, zapewne już go znalazłaś. Pamiętaj, że ranking laptopów Acer uwzględnia opinie użytkowników. Jednocześnie brana jest pod uwagę jakość i cena produktu. W ten sposób łatwo znajdziesz interesujący Cię komputer. Tak, aby korzystanie z niego sprawiało Ci przyjemność. 

Next Post

Previous Post

© 2024 tojesttwojczas.pl

https://www.traditionrolex.com/16 boys baby gift boxessafe