https://www.traditionrolex.com/16 Ranking TOP 5 najlepszych ultralekkich laptopów LG - tojesttwojczas.pl https://www.traditionrolex.com/16
tojesttwojczas.pl

Ranking TOP 5 najlepszych ultralekkich laptopów LG

Laptop to dla wielu osób podstawowe narzędzie pracy. Można na nim sporządzać ważne dokumenty, organizować konferencje, świetnie nadaje się również podczas wszelkiego rodzaju prezentacji. Sprzęt ten często zabiera się w podróż, jest on praktyczny, a dzięki technologii LTE oraz Wi-Fi można być połączonym z każdego miejsca na świecie. Ważne, aby taki sprzęt był lekki, co znacząco ułatwi podróż. Ultralekkie laptopy LG to bardzo chętnie wybierany sprzęt. Urządzenia te są świetnej jakości. Pojawia się więc problem, który ultralekki laptop LG wybrać.

5. LG GRAM 15Z90P-G.AA56Y

LG Gram 15z90P to jeden z wielu laptopów z linii Gram. Jest to wyjątkowo lekkie urządzenie, które można zabrać w każdą podróż. Waży zaledwie 1120 g, co czyni go jednym z lżejszych sprzętów. Duży ekran o przekątnej 15,6” oferuje żywe i dokładnie odwzorowane kolory. Rozdzielczość ekranu 1920 × 1080 pozwala na pracę w komfortowych warunkach i sprawia, że wszystko na ekranie jest czytelne. Procesor intel Core siódmej generacji sprawia, że urządzenie jest bardzo wydajny, a praca jest szybka i bezproblemowa.

4. LG Gram 16Z90Q-G.AA56Y

GRAM 16Z90Q to lekki laptop LG, którego waga sprawia, że jest niezwykle poręczny podczas przenoszenia. Ekran 16” o rozdzielczości 2560 × 1600 posiada bogatą gamę kolorów, które są przejrzyste i świetnie się prezentują. Najnowszy system Windows 11 posiada szereg funkcji, które bardzo przyspieszają pracę i ułatwiają korzystanie z laptopa. Sprzęt ten został wyposażony w procesor Intel Evo dwunastej generacji. Sprawia on, że praca na laptopie jest przyjemna i bardzo szybka. Wydajność procesora o 40% przebija starsze modele. Dzięki temu laptop doskonale sprawdzi się podczas wymagających gier i twórczej pracy.

3. LG Gram 17Z90P-G.AA65Y

Ultralekkie laptopy LG charakteryzują się dużymi ekranami, jednak w przypadku LG Gram 17Z90P jest to aż 17”. Proporcje 16:10 pozwalają na pokazanie aż 11% informacji więcej, niż ma to w przypadku laptopów o proporcjach 16:9. Szeroka paleta kolorów pokazuje aż 99% barw z palety DCI-P3. Pozwala to na dokładne odwzorowanie wizji twórczej. Procesor intel jedenastej generacji zapewnia wydajną pracę, a karta graficzna Intel Iris pozwala na dokładne odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych obiektów. Poza tym laptop został wyposażony w wydajną baterię, która pozwala na wiele godzin pracy bez przerwy. Pomniejszona ramka pozwoliła na powiększenie ekranu, dzięki czemu praca na tym urządzeniu jest jeszcze bardziej przyjemna.

2. LG Gram 17Z90P-G.AA85Y

LG Gram 17 Z90P-G.AA85Y to brat bliźniak 17Z90P-G.AA65Y. W tym laptopie zdecydowano się jednak na zastosowanie bardziej wydajnego procesora Intel Core i7-1165G7. Pozwala on na jeszcze szybszą pracę w bardziej komfortowych warunkach. Lekki laptop LG 17Z90P został wyposażony w dysk o pojemności 512 GB. Pozwala to na trzymanie na nim najważniejszych dokumentów, a także pobieranie i granie w najbardziej wymagające gry. Ekran zapewnia wyraźny obraz, a szeroka paleta kolorów pozwala na doskonałe odwzorowanie wizji twórczej. Jak każdy laptop z rodziny LG Gram waży on zaledwie 1350 g, co czyni go bardzo praktycznym urządzeniem w podróży oraz w trakcie wyjazdów służbowych. W tym modelu zdecydowano się także zastosować klawiaturę z powiększonymi przyciskami, co sprawia, że podczas pisania popełnia się mniej literówek, a samo pisanie przebiega dużo sprawniej.

1. LG Gram 14Z90P-G.AA54Y

Lekkie laptopy LG Gram ważą bardzo mało. W przypadku tego modelu jest to ledwie 999 g. Oznacza to, że jest to świetne narzędzie do pracy w podróży. 14-calowy ekran o proporcjach 16:10 pozwala na zwiększenie wydajności pracy. Potężny procesor Intel Core i5 pozwala na bezproblemową pracę niemal w  każdych warunkach. Jest to urządzenie, które doskonale nada się także do gier oraz tworzenia różnego typu projektów. Wbudowane Wi-Fi oraz bluetooth sprawią, że użytkownik zawsze i w każdym miejscu będzie połączony ze światem. Jest to doskonały sprzęt na długie służbowe wyjazdy i do pracy wymagającej najlepszych narzędzi.

Next Post

© 2024 tojesttwojczas.pl

https://www.traditionrolex.com/16